مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: لرستان در زمینه تشکیل پرونده‌های فرهنگی و هنری " تسهیلات کرونا " در سامانه کارا، رتبه ششم کشور را از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه خبری میرملاس خبر، احمدحسین فتایی با اعلام این خبر، بیان کرد: بر اساس آخرین آمار اعلام شده تا ۲۶ مرداد ماه، لرستان توانست ۹۲۱ فقره پرونده فرهنگی و هنری تسهیلات کرونا را در سامانه کارا به ثبت برساند.

وی تصریح کرد: بر اساس این آمار استان‌های تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اصفهان، مازندران و لرستان به ترتیب بیشترین پرونده‌های فرهنگی و هنری تسهیلات کرونا را تشکیل داده و رتبه‌های اول تا ششم کشوری را کسب کردند.

فتایی افزود: تعداد اشتغال ثبت شده توسط استان در سامانه کارا  ۱۱۸۷ فقره و میزان تسهیلات درخواستی بیش از ۱۴ میلیارد تومان بوده است.

وی ابراز داشت: شهرستان خرم آباد بیشترین میزان ثبت‌نامی را داشته و پس از آن به ترتیب شهرستان‌های دورود، بروجرد، الیگودرز، کوهدشت، دلفان، سلسله، پلدختر، ازنا، رومشکان و دوره قرار دارند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در پایان خاطرنشان ساخت: جا دارد از زحمات فرید رحمتی، معاونت هنری و سینمایی اداره کل و دبیر سامانه در استان به دلیل این عملکرد تشکر کرد.

انتهای پیام

  • نویسنده : کرم ملک‌آسا